نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی P1

 راه اندازی تلویزیون شیائومی داخل بازار و خدمات آنها

این حقیقت بر کسی پوشیده نیست که امروز کی از بهترین برند های تولید کننده تلویزیون شرکت شیائومی است. این برند با بهره گیری از تکنولوژی روز و سلیقه منحصر به فرد هر روز گام بلندی در راستای قبضه کردن بازار به سود خود بر می دارد. این پشتکار و تلاش وصف نشدنی در آینده نزدیک قطعا به ثمر خواهد نشست بگذریم! امروز قصد داریم در مورد نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم تا به راحتی از این محصول استفاده کنید. در حقیقت نصب و راه اندازی این محصول در اروپا و کشورهای همسایه همچون کشورهای حاشیه خلیج فارس و هند و … رایگان است، ولی متاسفانه در ایران این امکانات وجود ندارد. با مطالعه این مقاله به راحتی تلویزیون شیائومی خود را نصب و راه اندازی نمایید.

در این مقاله سعی داریم به شیوه نصب پایه های تلویزیون، قابلیت ها و دکمه های ریموت کنترل تلویزیون، ورودی و ساختار پشتی تلویزیون و سایر موارد مهم موجود اشاره کنیم و به بررسی آنها به صورت کامل بپردازیم. هدف ما رضایت شما است. شما کاربران گرامی با کلیک بر روی تلویزیون شیائومی می توانید مدل های موجود در بازار را با بهترین قیمت در سایت آذین کالا مشاهده نمایید. در ضمن شما قادر خواهید بود با مطالعه بررسی محصول کیفیت و قابلیت های آن را بسنجید. در نظر داشته باشد، لوازم جانبی تلویزیون ها ممکن است بسته به مدل متفاوت باشد ما در حالت کلی به بررسی نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی خواهیم پرداخت. همیشه به دنبال اطلاعات مربوط به کاتالوگ محصول خود باشید تا به درستی و به راحتی از آن استفاده کنید.

نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی

 

نصب پایه های

معمولا تلویزیون های شیائومی دارای پایه های شاخه ای در دو طرف است. در حقیقت تلویزیون با قرار گیری بر روی این پایه ها ظرافت خاصی را متبلور می سازد. جنس این پایه ها مستحکم و مقاوم است. این پایه ها به راحتی قادر خواهند بود که وزن بیشتری از تلویزیون مذکور را تحمل کنند. با نگاه به پشت تلویزیون و قسمت پایین به راحتی جای قرار گیری این پایه ها را می بینید. داخل کارتن تلویزیون پیچ جهت اتصال قرار دارد. هر دو پای چپ و راست به وضوح مشخص شده اند. آنها را مطابق تصویر نصب کنید سپس تلویزیون را بر روی آن قرار دهید و از تماشای آن لذت ببرید. لوازم جانبی اختیاری یا هر وسیله ای که تشعشعات الکترومغناطیسی ساطع می کند را از تلویزیون دور نگه دارید تا از اعوجاج یا نویز تصویر جلوگیری شود.

لیست قیمت به روز لوازم خانگی بازار را از ما بخواهید. با کلیک بر روی این قسمت به روز باشید!

نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی

 

کنترل از راه دور با ریموت منحصر به فرد و روشن کردن راه اندازی تلویزیون شیائومی

پس از نصب پایه ها حال نوبت روشن کردن تلویزیون است. قبل از هر چیز باید عنوان کرد که ریموت کنترل شیائومی با ریموت ال جی و سامسونگ یونیوا و … متفاوت است. در حقیقت به راحتی این ریموت کنترل وجه تمایز را با سایر تلویزیون های موجود در بازار رقم می زند. با مشاهده عکس به وضوح موجودیت کلی ریموت کنترل شیائومی را خواهید دید. به بررسی تمام دکمه و اثارات فشار دادن آنها خواهیم پرداخت. 7 بخش اصلی قابلیت های تلویزیون را اعمال می کنند که شامل Power، Google Assistant، OK، Android TV Home، PatchWall Home، Direction و Back هستند که به تشریح هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی

 

بررسی 7 قابلیت اصلی ریموت کنترل راه اندازی تلویزیون شیائومی

دکمه Power: فشار کوتاه برای خاموش کردن تلویزیون؛ برای انتخاب خاموش کردن یا راه‌اندازی مجدد تلویزیون، طولانی مدت فشار دهید. Google Assistant:با استفاده از صدای خود به سرعت به سرگرمی دسترسی پیدا کنید، پاسخ‌های روی صفحه را دریافت کنید، دستگاه‌های هوشمند را کنترل کنید و موارد دیگر. برای شروع، دکمه Google Assistant را روی کنترل از راه دور فشار دهید. دکمه OK: برای تأیید انتخاب فعلی در حین پیمایش فشار دهید. می‌توانید ویدیوی فعلی را در حین پخش، به جز کانال‌های زنده (Set-Top Box یا RF) مکث یا پخش کنید. Android TV Home: برای بازگشت سریع به صفحه اصلی Android TV، کمی فشار دهید.

PatchWall Home: این قابلیت روی تلویزیون های Mi به شما این امکان را می دهد تا تمام دستگاه های AIoT را کنترل کنید. همچنین دارای ویژگی Mi QuickMute است که به کاربران این امکان را می دهد تا با دو بار زدن کلید کاهش صدا، تلویزیون را بی صدا کنند. دکمه Direction یا جهت: از این طریق محتوا به بالا/پایین یا چپ/راست را پیمایش کنید. در حین پخش از دکمه های چپ/راست برای عقب و جلو کردن سریع استفاده کنید. با استفاده از دکمه Back نیز به به سطح قبلی برگردید. در پشت ریموت نیز محل قرار گیری باتری های نیم قلمی وجود دارد که کشویی است. به راحتی قاب را به سمت پایین بکشید و کار تعویض باتری را در صورت لزوم انجام دهید.

 

نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی

 

اقدامات احتیاطی مهم در نصب و

تلویزیون باید نزدیک یک پریز برق AC نصب شود که به راحتی بتوان آن را وصل کرد و از برق جدا کرد. تلویزیون را روی یک سطح صاف قرار دهید تا از افتادن تلویزیون و آسیب رساندن به تلویزیون جلوگیری شود. اگر قصد نصب پایه دیواری تلویزیون را دارید، توصیه می کنیم از پایه دیواری تلویزیون مجاز استفاده کنید. برای جزئیات، لطفاً با کارشناسان ما در آذین کالا تماس بگیرید. قبل از جابجایی تلویزیون مواظب باشید! قبل از جابجایی تلویزیون، همه کابل ها را جدا کنید. تلویزیون های بزرگ برای جابجایی ایمن به ۲ نفر یا بیشتر نیاز دارند. هنگام جابجایی تلویزیون از وارد کردن فشار به پنل LED خودداری کنید. از تکان دادن تلویزیون و یا قرار دادن آن در معرض لرزش زیاد خودداری کنید.

تلویزیون را به صورت صاف، وارونه یا عقب یا از جانبی نصب نکنید. محصول را روی قفسه، فرش، تخت یا کمد قرار ندهید. قبل از تمیز کردن تلویزیون LED، مطمئن شوید که سیم برق متناوب از پریز برق AC جدا شده است. برای پاک کردن هر گونه گرد و غبار روی سطح صفحه نمایش/قاب، با یک نقطه نرم پاک کنید. اگر هنوز گرد و غبار وجود دارد، با یک پارچه نرم که با مواد شوینده ملایم مرطوب شده است پاک کنید. آب یا مواد شوینده را مستقیماً روی تلویزیون اسپری نکنید. ممکن است به پایه صفحه نمایش یا قسمت های خارجی چکه کند و باعث اختلال در عملکرد شود. و تصاویر از کیفیت ساقط شوند. هنگام تنظیم زاویه تلویزیون، برای جلوگیری از حرکت یا لیز خوردن آن از پایه، تلویزیون را به آرامی فشار دهید.

نصب و راه اندازی تلویزیون شیائومی در اسرع وقت

کاربر محتوی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه