آموزش برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی

توضیحات اجمالی

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی ، امروزه تحولی عجیب در دنیای الکترنیک و وسایل صنعتی و خانگی به وجود آمده ، استفاده از وسایل برقی و خانگی دیگر به آسانی و سهولت گذشته نیست و برای استفاده از هر وسیله خانگی از جمله تلویزیون ، لباسشویی ، ظرفشویی ،و …… باید از نحوه استفاده از آن و برنامه ها و کارکرد های آن به خوبی آشنا بود. تا بیشترین کارکرد و بازدهی را برایتان داشته باشد. به همین منظور ما در این نوشته قصد داریم برنامه های شستشوی لباسشویی ال جی را برایتان تشریح کنیم. تا شما را در استفاده بهینه از آن یاری کرده باشیم.

لباسشویی های اتوماتیک امروزه با انجام تمام مراحل شستشو آنها تنها با زدن چند دکمه شما را از هدر دادن وقت و زمان و مصرف انرژی باز می دارد. و شما را از عملیات لباس شستن که کاری فوق العاده طاقت فرسا و پر زحمت است خلاص می گرداند. با این حال اکثر طرز کار با ماشین لباسشویی ال جی را بلد نباشید و از کاکرد برنامه های نوشته باشید. و در انتخواب نوع برنامه شستشو دچار اشتباه شوید. و برنامه مناسبی را برنامه لباسها خود انتخواب نکنید ممکن است به لباسهای خود اسیب برسانید و موجب استهلاک بیش از حد انها و حتی از بین رفتن آنها شوید.

لیست قیمت لباسشویی ال جی

 

انواع برنامه شستشو ماشین لباسشویی ال جی

همپنان که ذکر گردیده برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و انرژی و همچنان آشنایی کاربران لباسشویی ال جی در جهت جلوگیری از استهلاک لباسها و از بین رفتن آنها و در حد توان به تمامی برنامه های شستشو لباسشویی ال جی با انواع ظرفیتها خواهیم پرداخت.

انواع برنامه شستشو ماشین لباسشویی ال جی

برنامه شستشوی پنبه ای (Cotton)

این برنامه شستشو مخصوص جنس لباسهای مناسب است. و برای لباسهای رنگی سبک (پیراهن ، بیژامهه ، و……) و لباسهای کتان سفید ، نسبتا کثیف ( لباس زیر ) – دمای مناسب 60 درجه سانتی گراد ( سرد تا 95 درجه ) در این برنامه شستشو به کمک حرکات متفاوت دیگ عمل کرد بهتری از لباسشویی دیده می شود.

برنامه شستشوی پنبه ای (Cotton)

 

برنامه شستشوی پنبه ای کم مصرف (C0HONECO)

این برنامه همان برنامه قبلی و شبیه به آن است و در بعضی از مدلها به آن COHON+ می گویند. دمای مناسب در این برنامه برای شستشو 40 درجه سانتی گراد ( سرد تا 60 درجه ) می باشد. مزیت این برنامه در صرفه جویی انرژی است.

برنامه شستشوی پنبه ای کم مصرف (C0HONECO)

برنامه شستشوی ضد چروک ( Easy Care )

این برنامه برای شستشوی لباسهایی با جنس پلی امید. اکریلیک ، پلی استر ، مناسب است. و دمای آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. این برنامه مناسب شستشوی پیراهن های پر مصرف روزانه که نیازی به اتو ندارند است.

برنامه شستشوی ضد چروک ( Easy Care )

برنامه شستشوی ترکیبی (Mix)

این برنامه مخصوص انواع لباس به جز لباس های خاص مثل ابرشمی ، ظریف ، لباس ورزشی ، لباسهای تیره و پردها است و دمای مناسب کار با آن 40 درجه سانتیگاد و در کل این برنامه برای شستشو خودکار انواع لباسها گوناگون به طور هنرمان است.

 

برنامه شتشوی لباس های کودکان ( Baby core )

این برنامه مخصوص لباسهای نسبتا کثیف بچه است. و دمای مناسب آن 60 درجه سانتیگراد می باشد. و کار کرد اصلی آن حذف لکه های چربی و آبکشی بهتر برای لباسهای بزرگ از جمله لحاف و متکا و …. می باشد.

برنامه شتشوی لباس های کودکان ( Baby core )

برنامه شستشو ضد حساسیت (Skin Care)

این برنامه مخصوص لباسهایی است که مستقیم با پوست در تماس هستند. مانند لباس زیر ، حوله ، دستمال ، صفحه بالش و روکش متکا دمای مناسب برای این برنامه 40 درجه سانتیگراد است. و کار کرد اصلی آن حذف موثر مواد شوینده از روی لباس می باشد. یعنی با این برنامه هیچ انرژی از مواد شوینده روی لباسها باقی نمی گذارد.

برنامه شستشو ضد حساسیت (Skin Care)

برنامه شستشوی بهداشتی (Hygiene)

این برنامه مخصوص لباسهای پنبه ای ، لباس زیر  ، روکش بالش و روتختی و لباسهای کودک است. که دمای مناسب برای آن 60 درجه سانتیگراد می باشد. این برنامه لباسها را در دمای زیاد شستشویی دهد.

برنامه شستشوی بهداشتی (Hygiene)

برنامه شستشوی پر ( Duvet )

این برنامه مخصوص لباسها داخل رخت خواب است مانند پر بالش ، پتو و روکش ، مبلمان کثیف ، دمای مناسب این برنامه 40 درجه سانتیگراد است. کارکرد اصلی این برنامه تیکه های بزرگ مانند پتو ، لحاف و غیره است.

برنامه شستشوی پر ( Duvet )

برنامه شستشوی لباس ورزشی ( Sports wear )

این برنامه مخصوص لباسهای ورزشی و کفش کتونی است. دمای منناسب این برنامه 40 درجه سانیگراد است

برنامه شستشوی لباس ورزشی ( Sports wear )

برنامه شستشوی ظریف (Delicate)

این برنامه مخصوص لباسهای ظزیفی است که زود خراب می شوند. دمای مناسب این برنامه 30 درجه سانتیگراد می باشد. کارکرد اصلی این برنامه لباسهای زیر ، بلوز و لباسهای ظریف است.

برنامه شستشوی ظریف (Delicate)

برنامه شستشوی پشمی (wool)

این برنامه برای شستشوی لباسهای پشمی طراحی شده است. و دمای مناسب این برنامه 40 درجه سانتیگراد می باشد. نکته مهمی که باید در مورد این برنامه رعایت کرد این است که حتمی از مواد شوینده مخصوص لباسهای پشمی قابل شستشو با ماشین استفاده گردد.

 

برنامه شستشوی پشمی (wool)

برنامه شستشوی سریع 30 دقیقه ای ( Quick 30 )

این برنامه مخصوص لباسهای رنگی که نسبتا کثیف هستند و احتیاج به شستشوی کامل ندارند. دمای مخصوص این برنامه 30 درجه سانتیگراد می باشد. این برنامه به صورت خودکار و سریع لباسهایی که زیاد کثیف نشده را تمیز می کند.

برنامه شستشوی سریع 30 دقیقه ای ( Quick 30 )

برنامه شستشوی 60 دقیقه ای ( intensire 60 )

این برنامه مخصوص لباسهای پنبه ای و ترکیبی است. که معمولا برای شستشو لباسهای معمولی است. دمای مخصوص این برنامه 60 درجه سانتیگراد می باشد. کار کرد اصلی این برنامه برای شستشوی خودکار و بهتر با حدقل مصرف انرژی است.

برنامه شستشوی 60 دقیقه ای ( intensire 60 )

برنامه آبکشی +خشک کن ( Rinse + Spin)

مخصوص لباسهایی است که فقط آبکشی نیاز دارند با لباسهایی که در شستن آننها از مواد نرم کننده استفاده شده و به آبکشی بیشتری نیاز دارند استفاده می شود.

 

برنامه شستشوی مستقیم کم حجم ( Direct wear )

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی ، این برنامه مخصوص لباسهای مخلوط پنبه ای ، لباسهای پلی استر و بلوز می باشد. دمای این برنامه 20 درجه سانتیگراد است. کارکرد این برنامه برای حداکثر 3 تیکه یا 4 تیکه لباس است که به صورت سریع و در عرض 80 دقیقه برای لباهای نسبتا کثیف ، عملیات شستشو و خشک کن را انجام می دهد.

برنامه شستشوی مستقیم کم حجم ( Direct wear )

برنامه شستشوی لکه بری ( Stain care )

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی ، این برنامه مخصوص لباسهای با پارچه مخلوط پنی و لباسهای غیر ظریف است. دمای مخصوص این برنامه 40 درجه سانتیگراد می باشد. کارکرد اصلی این برنامه قابلیت پاک کردن لکه ها است. در این برنامه عملیات شستشو به تدریج و مرحله به مرحله زیاد شده تا انواع لکه ها را پاک کند.

 

برنامه شستشوی لباسهای مشکی ( Dark wash )

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی ، این برنامه مخصوص لباسهای تیره رنگ پنبه ای یا ترکیبی میی باشد. دمای مخصوص این برنامه 20 درجه سانتیگراد می باشد. کارکرد اصلی این برنامه این است که مانع تغیر رنگ لباسها می شود. که برای لباسهایی که احتمال سقید شدن دارند مناسب می باشد.

برنامه شستشوی لباسهای مشکی ( Dark wash )

برنامه دانلود شده ( Download cycle )

در صورتیکه هیچ برنامه خاص را دانلود نکرده باشید این گزینه به صورت پیشفرض بر روی برنامه آبکشی + خشک کن (Rinse + Spin) قرار دارد.

 

برنامه شستشو موارد رختخواب ( Bwdding )

این برنامه مشابه برنامه پر یا Duvet در لباسشویی های ال جی و غیره است. در بعضی مدلها نیز به نام hedcover نامگذاری شده است. مخصوص روتختی ، رو کانافی و…. می باشد. نکته مهم در این برنامه است که یم نوع کالا و زیر 2 کیلو گرمی را با این برنامه بشورید تا بهرترین نتیجه را به دستت آورید.

 

شما مشتریان می تواند ماشین لباسشویی های که از این برنامه ها بهره بره اند می توانید از فروشگاه آذین کالا خریداریی نمایید. 

 

لیست قیمت محصولات فروشگاه آذین کالا 

https://azeenkala.com

هدایت
ارسال دیدگاه