معایب کولرگازی یونیوا چیست؟

معایب کولرگازی یونیوا

کولرگازی های یونیوا را بهتر بشناسیم

قطعا آگاهی کامل از کولرگازی های یونیوا به درک واقعی از معایب کولرگازی یونیوا کمک می کند. برند یونیوا یکی از جدیدترین تولیدکنندگان لواز خانگی موجود در بازار است که نامی برای خود دست و پا کرده است. یخچال، تلویزیون، لباسشویی و کولرگازی از محصولات این برند چینی هستند. همانطور که قبلا عنوان گفتیم، قطعات کولر گازی یونیوا توسط تایلند تولید می شوند و مونتاژ محصول نیز در چین صورت می گیرد. از انواع کولرگازی های یونیوا می توان به ایستاده، اسپلیت و پنجره ای اشاره کرد که ما در این مقاله سعی داریم به بررسی مزایا و معایب کولرگازی یونیوا بپردازیم با ما همراه باشید تا اطلاعات به روزی را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت روز لوازم خانگی را با یک کلیک مشاهده کنید!

انتخاب سایز

 

 

معایب کولرگازی یونیوا

 

معایب کولرگازی یونیوا چیست؟

به طبع هر محصولی دارای نقاط قوت و نقاط ضعفی است کولرگازی های یونیوا نیز این قابلیت را یدک می کشند. به صورت کلی معایب کولرگازی یونیوا به دو بخش تبدیل کرد. بخش اول مختص استفاده نادرست از محصول و بخش دوم را به سوء استفاده از محصول تعبیر کرد. بخش اول به راحتی قابل کنترل است اما بخش دوم به وجدان بیدار بر می گردد. شاید گنگ باشد حال موضوع را بیشتر بست می دهیم.

بخش اول:

این محصول کاملا بی نظیر است و علت به وجود آمدن معایب کولرگازی یونیوا در استفاده نادرست از آن است. معایب را می توان مصرف بالا برق، ایجاد گاز سمی، تغییرات پوستی و صدای نا به هنجار تقسیم کرد. اگر خوب محیط را نسنجیم و مشاوره درست را دریافت نکنیم قطعا در انتخاب سایز مناسب کولر دچار اشتباه می شویم. مثلا برای فضای 40 متر قطعا کولر گازی 12000 کفاف حال شما نخواهد بود. گازهای سمی از عدم سرویس سالانه کولر نشات می گیرد. فیلتر های هوا داخل پنل آلوده در نتیجه خروجی هوا نیز نامطلوب خواهد بود. با هوای آلوده تاثیر بد بر روی پوست نیز بدیهی است. در آخر باید گفت کمپرسور کولر گازی صدایی از خود پخش می کند که می تواند ناخوشایند باشد برای حل این مشکل کمپرسور را در وضعیت صحیح نصب کنید.

بخش دوم:

بخش دوم معایب به سوء استفاده از اختصاص دارد. ظاهر کولر گازی های یونیوا به برند های معتبر شبیه است! به همین دلیل از کولرگازی یونیوا برای جعل و تقلب استفاده می کنند. متاسفانه انسان های سود جو به دلیل طمع و طینت بد از این محصول سوء استفاده می کنند و آن را به برندهای دیگر تبدیل می کنند. یکی دیگر از این بی انصافی ها تبدیل کولر 12000 به 18000 یا تبدیل 18000 به 24000 است.

مزایا کولر گازی یونیوا چیست؟

همانطور که عنوان شد این کولر یکی از بهترین ها است. فواید و مزایای محصول نقطه متقابل معایب کولرگازی یونیوا هستند. در این محصول نیاز کاربر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کیفیت ساخت بالا و ظاهر شکیل و برنامه های متنوع از مزایا این کولرگازی بی نظیر است. در این محصول برنامه های متنوعی برای خنک سازی فضا وجود دارد که در مصرف بهینه انرژی موثر است. کولرگازی های یونیوا در هر شرایط آب و هوایی خود را می گنجانند. در بسیاری از کولرگازی های یونیوا از گاز R410a استفاده می شود. این گاز هم به صرفه است و هم عملکرد عالی را از خود به جای می گذارد. همچنین گاز مذکور دوستدار محیط زیست است و به لایه اوزون آسیب نمی رساند.

معایب کولرگازی یونیوا

 

کلیک فرمایید و کولرگازی های یونیوا را با مشخصات کامل و قیمت مناسب مشاهده کنید.

 

کاربر محتوی
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه