تلویزیون های یونیوا دارای چه مزایا و معایبی هستند؟

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

تلویزیون های 2020 و 2021 و 2022 شرکت یونیوا

برند یونیوا یکی از بهترین و با کیفیت ترین شرکت های یک دهه گذشته است که پیشرفت آن چشمگیر می باشد. محصولات این شرکت با سفارش انگلیس و توسط چین مونتاز می شود. تقریبا با نگاه به محصولات داخل بازار به خوبی جاپای این برند را می توانید تماشا کنید. در بین تمام محصولات این برند، تلویزیون های این شرکت از جایگاه خوبی برخوردار است. در حقیقت قاب باریک و پایه های قابل انعطاف در کنار کیفیت تصویر بالا و آپشن های زیاد، تلویزیون این برند را به غولی بی بدیل در نوع خود تبدیل می کند. این مقاله ما سعی دارد به بررسی تلویزیون های موجود در بازار متعلق به این برند بپردازد و جوانب مختلف آن را بررسی کند. مزایا و معایب را بنویسیم و در جمع بندی کلی ارزش خرید آن را بسنجیم. با ما همراه باشید.

لیست قیمت تلویزیون یونیوا

 

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

مزایا 1 : کیفیت تصویر بالا

ارزش خرید هر محصولی بستگی به مزایا و معایب آن دارد. اگر بررسی شود و معلوم گردد که مزایا خرید آن بیشتر از معایب آن است پس قطعا خرید آن مقرون به صرفه است. یکی از آپشن های مهم این تلویزیون کیفیت تصویر بالا است. امروزه برند های معروف هر کدام از ترفندی برای بالا بردن کیفیت تصویر محصولات خود استفاده می کنند. زیرا همه به خوبی می دانند کیفیت تصویر بالا به منزله خرید آن تلویزیون است. برند یونیوا از بالاترین کیفیت تصویر یعنی  4K با رزولوشن بالا در ساخت تلویزیون های خود بهره می گیرد. این کیفیت قادر است حتی کوچکترین جزئیات را بالاترین وضوح به تصویر بکشد. این قابلیت باعث می شود دیگر کاربران دغدغه ای بابت کیفیت بالا تصویر نداشته باشند.

 

 

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

تمام تلویزیون های موجود برند یونیوا در بازار

با گشت در بازار و بررسی کلی این برند دریافتیم که فقط دو سری از تلویزیون تحت عنوان T2 و T2S2 در بازار موجود است. سری T2 متعلق به سال 2020 می باشند و شامل 5 مدل هستند. این سری با سایز های 32 و 43 و 50 و 55 و 65 اینچ در دسترس کاربران قرار دارد. تمامی مدل های موجود این سری تحت عنوان U-Class/T2 موجود می باشند. کیفیت تصویر و امکانات با توجه به سایز و مدل قابل تغییر است. سری دیگر تلویزیون های این برند T2S2 می باشند که متعلق به سال 2021 و2022 و 2023 و 2024 هستند. این سری از تلویزیون با 6 مدل در بازار موجود است. سایز های این سری شامل 32 و 42 و 43 و 50 و 55 و 65 اینچ می باشند. تمامی مدل های این سری تحت عنوان U-Class/T2S2  و سری Q-CLASS/mft2s2در بازار موجود می باشند.

کلیک نمایید، تمام تلویزیون های یونیوا را با قیمت مناسب مشاهده کنید. در ادامه به بررسی مزایا و معایب تلویزیون یونیوا می پردازیم و ارزش خرید آن را بررسی می کنیم. 

 

 

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

 

ولی این پایان راه نظر و برند یونیوا فقط به همین اکتفا نکرده است بلکه از فناوری هایی نیز جهت ارتقا کیفیت تصویر بهره گرفته است. این دید کلی و جامع به محصول و تضمین آن برای آینده موجب تسلی خاطر کاربارن می شود. تکنولوژی HDR برای بهبود کنتراست محصول و سیستم کاهش نویز برای افزایش وضوح تصویر همچنین پردازشگر تصویر برای ترمیم تصاویر آسیب دیده از ویژگی های بارز تلویزیون یونیوا است. سرعت نوسازی تصویر در اکثر تلویزیون های این محصول 60 هرتز می باشد که خیلی مناسب است. همچنین تکنولوژی ارتقاء کیفیت تصویر برای جلوگیری از افت تصویر به مرور زمان، کیفیت بالای تصویر این تلویزیون ها را تضمین می کند. در واقع برند یونیوا یعنی اوج کیفیت و قدرت در کسری از زمان!

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا 2020 و 2021

مزایا2 : وجود آپشن و امکانات زیاد

چند بار به گفتیم که این برند نو ساخت است و زمان زیادی برای کسب اعتبار و نام لازم دارد. بر همین اساس برند یونیوا برای جلب اعتماد کاربران و رقابت با سایر برند های معروف همچون الجی، ساموسنگ، توشیبا و … دست به ساخت محصولات خود با اوج امکانات زده است. وجود قابلیت و آپشن زیاد در تلویزیون های یونیوا همچون مشوقی برای خرید آن می باشد. وقتی که مشتری نگاه می کند و می بیند که تلویزیونی با این مشخصات در برند های دیگر حداقل دو برابر قیمت را دارد پس به این برند اعتماد می کند و محصولات آن را تهیه می کند. یونیوا تلویزیون های خود را با کیفیت تصویر بالا، سیستم صوتی قدرتمند و سیستم عامل جذاب اندروید به کاربران تقدیم می کند. در مدل های جدید این برند سیستم عامل نسخه 10 است یعنی عملا لب تاپ یا گوشی هوشمند!

درگاه های متنوع و ورودی های جذاب و امکانات زیاد در این تلویزیون واقعا عالی است. با این قابلیت در این تلویزیون بر روی هم نوعان خود همیشه باز است. سینما خانگی، دی وی دی، رسیور، دستگاه دیجیتال و … را با خیال راحت به این تلویزیون متصل کنید و با خیال راحت از آن لذت ببرید.

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

عیب تلویزیون یونیوا: عدم پشتیبانی سیستم عامل در بعضی نقاط ایران

این برند هنوز در حال پیشرفت است و وجود مشکل در بین راه امری اجتناب ناپذیر است. یکی از مشکلات اساسی تلویزیون های اسمارت یونیوا آن است که بعضی از برنامه به دلیل سفارش انگلیس بودن قابل پشتیبانی نیست. سیستم عامل اندروید امکان استفاده از یوتیوب و شبکه های اجتماعی را فراهم می کند، اما به دلیل وجود فیلترینگ در ایران عملا این قابلیت غیر قابل استفاده است. وجود این مشکل تا حدی سایر امکانات این تلویزیون را تحت شعاع قرار می دهد. البته می توان گفت احتمال رفع این مشکل در آینده نزدیک موجود است. البته استفاده از سایر امکانات هوشمند این محصول کما فی السابق برقرار است.

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

جمع بندی و بررسی ارزش خرید

پس از بررسی های صورت گرفته و تحقیقات انجام شده باید گفت که ارزش خرید این محصول خیلی بالا است. مزایا و معایب تلویزیون یونیوا در بالا به وضوح بیان شد و کیفیت بالایی محصول به روشنی معلوم گردید. از بارزترین ویژگی های این محصول می توان به کیفیت تصویر عالی و سیستم صوتی قدرتمند آن توجه کرد. این ابر برند تازه تاسیس شده محصولات خود را با قیمت عالی در اختیار کاربران قرار می دهد. این قابلیت با وجود این وضعیت اقتصادی موهبتی است. درکل خرید این محصول مقرون به صرفه است و پیشنهاد می شود. با سایت آذین کالا اطلاعات روز دنیا را بدون کم و کاستی دریافت نمایید.

مزایا و معایب تلویزیون یونیوا

کاربر محتوی
ارسال دیدگاه